مازنی‌های مقیم خارج از کشور در نوسازی فضاهای آموزشی تلاش کنند

۱۶ اسفند ۱۳۹۳ | ۰۹:۵۸ کد : ۱۳۵۲۴ بدون عنوان
تعداد بازدید:۱۲۳
معاون عمرانی استاندار مازندران با تاکید بر استفاده از ظرفیت مردم استان در توسعه فضاهای آموزشی، گفت: مازنی‌های مقیم خارج از کشور در نوسازی فضاهای آموزشی تلاش کنند. به گزارش خبرگزاری تسنیم از میاندرود...

معاون عمرانی استاندار مازندران با تاکید بر استفاده از ظرفیت مردم استان در توسعه فضاهای آموزشی، گفت: مازنی‌های مقیم خارج از کشور در نوسازی فضاهای آموزشی تلاش کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از میاندرود، علی نبییان امروز در جلسه هماهنگی همایش مازنی‌های مقیم خارج مازندران، اظهار داشت: استفاده از ظرفیت مازنی‌های مقیم خارج از کشور در توسعه فضاهای آموزشی ‌در دستور کار قرار دارد.

وی با اشاره به نقش خیران در توسعه مدرسه‌سازی و ایجاد فضای مناسب در هوشمند سازی مدارس، افزد: مازندران با آغاز فعالیت‌های خیرخواهانه خیران از سال 77 زمینه ساز توسعه مشارکت‌های مردمی را فراهم کرده ‌و بهره‌گیری از توان خیران می‌تواند در ابعاد مختلف توسعه آموزشی در استان موثر باشد.
نبیین با بیان اینکه برای پیگیری در برگزاری همایش مازندرانی‌های مقیم خارج استان برنامه‌ریزی برای رفع موانع احتمالی انجام می‌شود, تصریح کرد: هماهنگی با چهره‌های سرشناس مازندرانی انجام می‌شود و بناست تا در این همایش خروجی مناسبی در توسعه فضاهای آموزشی استان ایجاد شود.
معاون عمرانی استاندار مازندران تاکید کرد: همت در میان خیران مازنی وجود دارد تا بتوانند در عرصه های مختلف مشارکت داشته باشند.
نبیان با بیان اینکه دعوت از افراد مثمر ثمر در این همایش اهمیت دارد خاطر نشان کرد: این دعوت برای توسعه فضای آموزشی مازندران انجام می شود و هدف از برپایی این همایش تصمیم گیری برای استان مازندران در توسعه فضای تعلیم و تربیت است.
وی، خواستار دعوت از همه فعالان شرق و غرب مازندران در این همایش شد و افزود: آشنایی و آماده‌سازی مدعوین برای شرکت در این همایش اهمیت دارد.